SÚŤAŽE A TOMBOLA


SÚŤAŽE A TOMBOLA


Podmienky súťaže


Organizátorom súťaží a tomboly je Tabacon.sk a Gamefruit.sk, vecné výhry ponúkli naši partneri a sponzori. Trvanie súťaží a tomboly prebieha od 03. 05. 2018 do 04. 05. 2018 len v priestoroch festivalu. Súťaží a tomboly sa smie zúčastniť akýkoľvek návštevník nášho festivalu. Pre postup do žrebovania je nevyhnutné zakúpiť si jeden alebo viac tombolových lístkov v hodnote 0,50 € za jeden. Výhra nie je vymáhateľná ani vymeniteľná za inú, či za hotovosť. Organizátor si vyhradzuje právo na dodatočné zmeny v súťažiach a tombole.

VÝHRY, KTORÉ MÔŽEŠ VYHRAŤ!


JJKOMIKS.SK1. Cyborg figúrka z Justice League 


2. Justice league hrnček unite 315 ml 


3. Znovuzrození hrdinů DC


Komiksová událost roku 2016, kniha Znovuzrození hrdinů DC, ohlašuje novou éru vyprávění ve světě DC Comics. Byla vřele přijata fanoušky i komiksovými kritiky a představuje nezbytný úvod do budoucnosti vesmíru DC.

Wally West – někdejší Fid Flash a později Flash – je uvězněn mimo prostor a čas. Je ztracen v mezeře mezi dimenzemi, v důsledku Bodu zvratu, který způsobil jeho mentor, Barry Allen. Vznáší se v nicotě a jako jediný vnímá záhadu zahalující celý vesmír. Kdo jim všem ukradl deset let?

Wally se musí vrátit na Zemi a ke svým milovaným, kteří mu vždy sloužili jako bleskosvod, ale ať už se snaží kontaktovat kohokoliv, sklouzává dál a dál, blíž k naprostému nebytí.

Osud vesmíru závisí na Wallym Westovi a jeho Znovuzrození…

Přečtěte si příběh, který odstartoval jeden z nejúspěšnějších nových projektů v historii komiksu. Pod scénářem je podepsaný bestsellerový autor Geoff Johns (Liga spravedlnosti) a kresby se zhostili čtyři z nejtalentovanějších komiksových kreslířů: Ivan Reis (Aquaman), Gary Frank (Batman: Země jedna), Ethan Van Sciver (Green Lantern: Znovuzrození) a Phil Jimenez (Infinite Crisis).4. RobotiCS 


Deck-buildingová kartová hra RobotiCS ponúka každému hráčovi možnost stať se Programerom mohutných robotov, ktorí spolu zvedú boj. Každý začína so stejným balíčkom, ktorý podľa svojej stratégie obohacuje nákupom ďalších kariet.

V hre sa odvíja súboj Alfa-Robotov podporovaných Programermi. Alfa-Robotom sa míňajú zásahové body a body štítu, Programerom zasa pribúdajú žetóny vyčerpania. Svojimi schopnosťami sa navzájom dopĺňajú. Ovšem Alfa-Robot môže niesť vždy jen jeden kus karty výbavy a tak hráč musí do balíčku pridať aj Beta-Robotov a pridávať im karty výbav. Hru môžete zvratiť aj okamžitými Programovými kartami Akcie a Reakcie. V hre môžu vznikať rôzne stratégie.

Jednoduchá štruktúra hrania je založená na stavbe strategie behom hry a reakciach na kroky súperov. 

 

Balenie obsahuje:

 

 • praktická krabička
 • hrací plán
 • žetóny zranení
 • žetóny vyčerpania
 • 203 kariet (35 – robotov, 10 – programerov, 68 – zdrojov, 55 – výbav, 35 – programov)
 • pravidlá v českom jazykuWEB: https://www.toyport.sk/kategoria/spolocenske-hry/robotics/


5. Coloretto Amazonas


Hráči hľadajú a skúmajú exotické, neznáme živočíchy na nepreniknuteľnom amazonskom území. Coloretto Amazonas je pekná kartová hra, kde hráči zbierajú rôzne sady živočíchov.

 

Balenie obsahuje:

 • 112 hracích kariet
 • pravidlá v anglickom, nemeckom, francúzskom, talianskom jazyku
WEB: https://www.toyport.sk/kategoria/spolocenske-hry/coloretto-amazonas/


6. Hracie kocky Blackfire Opaque 36 ks 12mm – fialové


Sada hracích kociek (36 kociek v jednej sade), nepriehľadné, 12 mm, fialová farba. Cena je za jednu sadu.WEB: https://www.toyport.sk/kategoria/doplnky-ku-hram/hracie-kocky/hracie-kocky-blackfire-opaque-36-ks-12mm-fialove/


7. Hra o trůny: Intriky Západozemí


Rychlá a zábavná kartová hra pre 2-6 hráčov bojujúcich o Železný trón Siedmich kráľovstiev. Pokúste sa v každom kole vyložiť čo najviac kariet, ale buďte na pozore – pokiaľ vám na konci kola ostanú karty na ruke, čaká vás postih! Hráč, ktorý ako posledný vyloží kartu, zasadne v tomto kole na Železný trón.

 

Balenie obsahuje:

 

 • 234 kariet
 • 70 žetónov
 • 1 žetón prvého hráča
 • 1 pravidlá v českom jazyku
 • 1 sprievodca hrou

8. Architectura


Najvýznamnejší architekti tu prišli postaviť nádherné mesto s najlepšími budovami. Každý architekt chce dosiahnuť najvýznamnejší príspevok k výstavbe mesta, ale ich ambície budú nevyhnutne viesť k náročnej konkurencii.

V Architektúre sa váš stôl zmení na mriežku mestských ulíc a blokov. Každá budova, ktorú postavíte, ovplyvňuje hodnotu okolitých budov, alebo ich dokonca zničí! Povedzme, že ste práve postavili nádherný chrám. Vulgárny trh za rohom už tu nepatrí a musí byť ihneď zatvorený – ale park pri vchode do chrámu bude určite dobrý a dokonca bude profitovať z božskej blízkosti. Otočte karty, aby ste zmenili svoje hodnoty, vyriešili svoje špeciálne efekty a urobili čo najlepšie, aby ste starostlivo spravovali svoje možnosti stať sa najlepším architektom mesta! Hrajte Architectura podľa základných pravidiel alebo pokročilých pravidiel, v ktorých zostavujete jedinečný balíček pre každého hráča. Bez ohľadu na to, akú verziu budete hrať, každá hra bude iná!

 

The most eminent architects came here to erect a magnificent city with the best theaters, greenhouses, and taverns. Each architect wants to make the most significant contribution to the city construction, but their ambitions will inevitably lead to a challenging competition.

In Architectura, your table turns into a grid of city streets and blocks. Each building you construct affects the value of the adjacent buildings, or even destroys them! Let’s say you’ve just built a magnificent temple. A vulgar market around the corner doesn’t belong there anymore and has to be shut down right away — but a park near the temple’s entrance will definitely be a good match and will even profit from the divine proximity.

Rotate the cards to change their values, resolve their special effects, and do your best to carefully manage your options to become the best architect of the city!

Play Architectura by the basic rules or the advanced rules in which you assemble a unique deck for each player. Whichever version you play, each game will be different!

WEB: https://www.toyport.sk/kategoria/spolocenske-hry/architectura/