/ Tabačka Kulturfabrik / Gorkého 2 / 040 01 / Košice / Slovakia /
Festival TabaCon
festivaltabacon@gmail.com

SPOLOČENSKÉ HRY

TabaCon


WARPHAMMERPREDAJ A PREZENTÁCIA ZNÁMEJ HRY – WARHAMMER 


WEB: https://www.warphammer.sk/


REŠTAURÁCIA BELLY BUTTON S HERŇOU SPOLOČENSKÝCH HIER Predaj kariet Magic The Gathering na našom festivale ponúkne stánok Belly Button.

O BELLY BUTTON:
U nás si užijete čas strávený s rodinou či priateľmi ako nikde inde. Po vynikajúcom jedle sa môžte zahrať najlepšie spoločenské stolové hry sveta. 


WEB: https://www.facebook.com/Belly-Button-1264524003679376/ 


P-GAMES.EUSme malá rodinná firma, ktorá sa snaží poskytovať cenovo dostupné ceny pre boxy a single karty nielen pre hráčov na Slovensku, ale aj pre hráčov po celej Európe.

Našim prvoradým cieľom je Magic the Gathering a Yu-Gi-Oh, ale snažíme sa rozšíriť aj na ďalšie kartové hry, ako napríklad Cardfight! Vanguard.

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte a kontaktujte nás, aj ak existujú produkty TCG, o ktoré by ste mali záujem a nemôžete ich nájsť na našej stránke, neváhajte nás kontaktovať a budeme sa snažiť, aby sme vám pomohli.


WEB: http://p-games.eu/ 


TURNAJE A HERŇU SPOLOČENSKÝCH HIER ZABEZPEČÍ TOYPORT.SK WEB: http://www.toyport.sk/


OTAVIUS – SPOLOČENSKÉ HRY PRE DETIWEB: https://otavius.sk/ 


ODVÁŽNI OBJAVITELIAPohybová spoločenská hra,
ktorá spája DETI a RODIČOV

Objavte čo skrýva Tropická Džungľa! Odvaľte spolu prekážky, tancujte s domorodcami, premeňte sa na gorily a dážďovky. Zažite chvíle plné nefalšovanej rodinnej zábavy v pohodlí vašej obývačky. 
Vaše deti získajú tých pravých hrdinov – vás, milí rodičia.


WEB: https://cardbards.sk/